QLife Check-Up

Hastalıklardan Uzak Kaliteli Bir Yaşam İçin Genetik Kodlarını Öğrenmek İsteyenlere;

DNA’larda yer alan ve “Varyasyon” olarak adlandırılan değişiklikler, genetik yapıdaki farklılıkları oluşturur. Bu değişiklikler, bireyler arasında saç rengi, boy, ağırlık vb. gibi farklılıklara neden olduğu gibi, bazı hastalıklara daha yatkın olunmasında da rol oynar.

“QLife Check-Up Testi”; genetik yapınıza uygun olarak karşılaşabileceğiniz olası hastalıklar için önlem almayı amaçlayan bir sağlık taramasıdır. Ailesinde, hipertansiyon, koroner kalp hastalığı, obezite, glokom, astım, alzheimer gibi sık görülen hastalık hikayesi bulunan bireyler ile sağlığın insan için en değerli varlık olduğunun bilincinde olan herkese uygulanabilir.

Bir DNA analizi olan “QLife Check-Up”, genetik yapınızda yer alan değişikliklerin analizleriyle; alzheimer, ALS, astım, hipertansiyon, periferik arter hastalığı, koroner arter hastalığı, myokard enfarktüsü, obezite, osteoartrit, glokom ve sarı nokta hastalığı için olası risklerinizi belirler. Analiz sonucu elde edilen rapor, bahsedilen hastalıkların “mutlaka” gelişeceği anlamına gelmez ancak bu hastalıkların gelişimi için risklerinizi bilmenize, yaşam tarzınızı şekillendirmenize yardımcı olur.

Genetik yapınıza uygun olarak gerçekleştirdiğimiz analiz ve size sunulacak sonuçlar “Kişiye Özel”dir. “QLife Check-Up Testi”, daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam için karşılaşabileceğiniz olası hastalık risklerinizi öğrenmenize, genetik yapınıza uygun olarak yaşam tarzınızı ve beslenmenizi şekillendirmenize yardımcı olur. Hastalıklardan uzak bir yaşam için koruyucu, önleyici yönlendirmeler içeren kişisel bir yaşam rehberi niteliğindedir.

* Bu ürünü mağazamızda uzman kontrolünden geçerek teslim alabilirsiniz.