GİZLİLİK POLİTİKASI

GGT Global Genetik Teknolojileri ve Sağlık Limited Şirketi (Kısaca, “GGT” olarak anılacaktır.)’ne ait QLife Genomics ürünlerini/hizmetlerini satın almanız dolayısıyla elde ettiğimiz her türlü bilginiz, tarafımızca korunmakta, sır olarak saklanmaktadır.

GGT, kimlik, adres, banka hesap, genetik bilgileriniz veya elde edeceği her türlü kişisel verilerinizi korumayı ve bunları gizli tutmayı taahhüt eder.

Kimlik ve iletişim bilgileriniz, satın almış olduğunuz ürünün/hizmetin size ulaştırılması, alınan ürünün faturalanması, tarafınızın kampanyalardan haberdar edilmesi ve benzeri durumlar için muhafaza edilecektir.

GGT, kredi kartı bilgilerinizi depolamaz ve müşteri bilgilerini, yasal zorunluluk haricinde kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmaz.

GGT’ye gönderdiğiniz DNA numuneniz, talep etmiş olduğunuz QLife Genomics testinin tamamlanmasından sonra derhal imha edilecektir.

Test sonuçlarınızın bir nüshası tarafımızca, talebiniz halinde yeniden rapor hazırlanabilmesi amacıyla güvenli şekilde muhafaza edilecek; genetik tarama ve raporunuzu hazırlamayla görevlendirilmiş kişiler haricinde, hiçbir üçüncü kişiyle paylaşılmayacaktır.

GGT, kişisel verilerinizin korunması ve işlenmesi hususunda, yürürlükteki Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun hareket etmektedir.

EK BİLGİ VE UYARILAR

Genetik taramanızla ilgili bilgilere, QLife Genomics sözleşme ve şartlarına ya da diğer bilgilere ulaşmak için, e-posta adresimizden tarafımızla irtibat kurabilirsiniz.

GGT, internet sitesinde ve veritabanında, tüm bilgilerin güvenliği için gerekli önemleri almaktadır. Ancak kullanıcının da, kendi bilgisayarında her türlü güvenlik önlemini güncel olarak almalı; kendi güvenliği için, kişisel bilgilerini ve şifrelerini bilgisayarında kayıtlı bulundurmamalıdır.

Tarafımızca, müşterilerden, e-posta veya telefon aracılığıyla kişisel bilgi yahut kredi kartı bilgileri talep edilmez. Tarafımıza göndereceğiniz e-postalarda, kredi kartı numara ve/veya şifrenizi yazmayınız.